UWAGA !!! ABSOLWENCI TECHNIKUM Odbiór dyplomów zawodowych wraz z suplementami - od dnia 22.05.2026 r.
Absolwenci Technikum, którzy zdali dwie kwalifikacje (cześć pisemna oraz część praktyczna) i ukończyli szkołę mogą zgłaszać się od dnia 22.05.2026 r. do sekretariatu ZST w Strzyżowie (w godzinach pracy sekretariatu) z dowodem osobistym po odbiór dyplomów zawodowych wraz z suplementami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!